Coor's 6e Leadership Day
Eind maart kwamen alle leidinggevenden binnen Coor België opnieuw samen voor onze Leadership Day. Dit jaar vierden we de 6e editie van deze opleidingsdag!
Het thema van dit jaar was “Up Close” – hoe we nog dichter bij onze klanten, medewerkers en business kunnen staan.
Service with Heart and Mind is een slogan die perfect weergeeft waar wij voor staan: we leveren dagelijks diensten die niet alleen slim en efficiënt zijn, maar ook mensgericht.
Ons doel is om de gelukkigste, gezondste en meest efficiënte werkomgevingen in België en Scandinavië te creëren. Dat doen we door pro-actief, flexibel en doelgericht in te spelen op de noden en verwachtingen van onze klanten.
Als facilitaire dienstverlener is het essentieel om dichtbij onze servicegebruikers te staan en vooruit te denken. Daarom namen we onze leidinggevenden mee in diverse workshops rond onze doelstellingen en actiepunten voor de komende maanden. Daarnaast organiseerden we een infosessie over onze “Passion for People”-initiatieven, en sloten we de dag af met een workshop rond veiligheid.